موسی زرگر

بند 1

رعایت قانون حق نشر ریتم ذهن:

کلیه مطالب منتشرشده در ریتم ذهن شامل: مقالات، ویدیوهای آموزشی، ‌فایل‌های صوتی و کلیه موارد قابل دانلود، بخشی از اموال ریتم ذهن بوده و حق بازنشرآن نیز بدون ارجاع لینک مستقیم و معرفی ریتم ذهن ممنوع می‌باشد.

همچنین کلیه محصولاتی که در ریتم ذهن تولید و منتشر می‌شوند فقط مجاز به فروش از طریق سایت ریتم ذهن و نمایندگان رسمی معرفی شده در وب‌سایت می‌باشد، فروش مجدد محصولات خریداری‌شده از ریتم ذهن به هر شکلی ممنوع است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری از فروش محصولات ریتم ذهن بدون کسب اجازه کتبی  پیگرد قانونی دارد.
همچنین با توجه به ماهیت محصولات ریتم ذهن که به ‌صورت دیجیتالی نیز عرضه می‌گردند،‌ قرار دادن فایل‌های غیر رایگان ریتم ذهن برای دانلود در هر وب‌سایتی و کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.


هرگونه استفاده از محصولات و محتوای غیر رایگان ریتم ذهن بدون پرداخت وجه کامل آن شرعاً و اخلاقاً حرام است، و تمامی حقوق مادی و معنوی ویدئوهای آموزشی و محصولات متعلق به ریتم ذهن می باشند، لطفا جهت حمایت از صاحبین اثر هزینه ی محصولات را پرداخت نمایید و در غیر این صورت، تیم ریتم ذهن هیچ‌گونه رضایتی در این خصوص ندارد.

برای خرید محصولات ریتم ذهن نیاز است حساب کاربری در سایت ایجاد نمایید و پس از خرید کلیه فایل‌های خریداری‌شده برای همیشه در حساب کاربری شما در دسترس خواهند بود،‌ به همین جهت کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

مستر ایونت

بند 2

قوانین رعایت حریم خصوصی:

هر فردی که در ریتم ذهن عضو می‌شود و اطلاعات خود را در سایت وارد می کند برای ما بسیار ارزشمند است و حفظ حریم خصوصی اعضای ریتم ذهن به عهده ما خواهد بود، لذا شایان ذکر است انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات بوسیله ایمیل نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی  دیگری  متحمل می شوید  را نمی پذیرد،  ما بعنوان مسئولین این سایت تلاش

می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست، تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید محرمانه فرض می شود، اما چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

اطلاعات ریتم ذهن به ارگان ها و شرکت های دیگر ارائه نخواهد شد و فقط جهت ارتباط پیوسته با کاربران استفاده می شود.

هر کاربر می تواند در صورت عدم تمایل به ادامه دریافت خبرنامه، این موضوع را به ریتم ذهن اعلام نماید تا ارسال های بعدی برای ایشان لغو گردد. 

ضمناً مجموعه ریتم ذهن محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با  سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

مستر ایونت

بند 3

قوانین درج نظر در سایت ریتم ذهن:
کاربران می‌توانند با عضویت در سایت و یا به‌ عنوان مهمان اقدام به درج نظر در سایت نمایند، کلیه نظرات توسط کارشناسان بررسی‌شده و درصورتی‌که شرایط لازم را داشته باشند تائید خواهد شد.
نظراتی که مشمول موارد زیر هستند تائید نخواهند شد:
– شامل کلمات نامشروع و توهین‌آمیز باشند.
– اطلاعات فرد درج کننده نظر نامشخص و یا مستعار باشد.
– متون تبلیغاتی در متن نظرات مشاهده شود.

کاربران نباید در قسمت های نظردهی سایت اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

مستر ایونت

بند 4

ریتم ذهن اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
• مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
• تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
• مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

مستر ایونت

بند 5

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از ریتم ذهن به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

آقای رویداد ایران

بند 6

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.
در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
تبصره 1: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 2: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 3: عضویت در سایت ریتم ذهن رایگان است.

آقای رویداد ایران

بند 7

فرایند خرید از سایت ریتم ذهن توسط کاربر به این شرح است.
قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط ریتم ذهن
قسمت چهارم: ارسال کالا توسط ریتم ذهن با پیک یا پست
تبصره 1: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، ریتم ذهن حق دارد سفارش را باطل کند.

آقای رویداد ایران

بند 8

گارانتی اثر بخشی:
استفاده از گارانتی اثربخشی زمانی که محصول خریداری‌شده اثربخش نباشد حق مشتری است و می‌تواند درخواست عودت وجه خود را اعلام نموده تا مبلغ پرداختی کامل به‌حساب وی مسترد گردد.
با توجه به سو استفاده‌های صورت گرفته از گارانتی محصولات، اثربخش بودن محصول خریداری‌شده توسط کارشناسان بررسی می‌گردد و اگر مشخص گردد که خریدار مشکلی با آموزش یا فهم بخشی از آن داشته است توسط کارشناسان پشتیبانی خواهد شد تا کاربر موفق به اجرای آموزش‌های دوره بشود. درصورتی‌که با اجرای آموزش‌های دوره هدف مشخص‌شده میسر نگردد قطعاً گارانتی اثربخشی شامل خریدار خواهد بود و مبلغ به‌حساب ایشان عودت می‌گردد.
 حداکثر مدت‌زمان عودت وجه یک محصول برابر با مدت گارانتی محصولات ریتم ذهن می‌باشد که در حال حاضر این مدت 1 ماه  تعیین‌شده است. عودت وجه محصولات با توجه به روند حسابداری و تغییر وضعیت سفارش‌ها در پروفایل کاربران 24 الی 72 ساعت زمان خواهد برد.
لطفاً در هنگام خرید محصولات توضیحات و ویدیوی معرفی محصول را مشاهده نمایید تا برای شما کاربردی باشد و سپس اقدام به خرید آن نمایید، همچنین در صورت هرگونه ابهام می‌توانید با کارشناسان فروش در مورد خرید خود مشورت نمایید تا از محتوای محصولات کاملاً مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمایید.
پس از عودت وجه دسترسی به فایل‌های محصول برای کاربر غیرفعال خواهد شد و کاربر حق استفاده از فایل‌ها و ارائه آن‌ها به دیگران را ندارد.
با توجه به درخواست خریدار مبلغ عودتی می‌تواند به کیف پول کاربر در سایت و یا شماره کارت خریدار که به نام خریدار باشد واریز گردد.
شایان‌ذکر است که مبالغ عودت شده فقط به‌حساب فرد خریدار عودت خواهد شد و لازم است حساب کاربری شما بانام شما در بانک مطابقت داشته باشد.

آقای رویداد ایران